Mevsim bahar olunca, şıklığın yanında rahat kombinlerin revaçta olması gömleğin popülerliği ile doğru orantıda ilerlemektedir.
Özellikle keten gömleklerin gardırobunuzda bu mevsimler yer etmesi oldukça sık görülen erkek giyim alışkanlığı olarak görülmektedir. Bir çok stil ve kesime hitap eden farklı cinslerde gömlek maddelerini de göz arkasını etmemek gerekir.
Her erkeğin dolabında olması gereken gömlek modelleri siz beyleri her gidişatta kurtarıcı olarak eşlik ederken şıklık merdivenlerinde de üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır. Damatlık ve smokin için özel olan gömlekler, blazer ceket ve jeanler ile kullanılabilecek slim fit kesim gömlekler, kısa kollu, yakaları değişik kesimlerde olan gömlekler diyerek listeyi uzatma uğrumuzda mevcut.
WSS WESSI ailesi olarak size bu yolda eşlik etmek için tüm gömlek modellerini gardırobunuzda yer etmesi ve yaşamınıza değmesini sağlamaya çalışıyoruz.
Kombin teklifleri olarakta size sunacağımız teklifler, her daim kullanabileceğiniz doğru yerlerde doğru biçimde sizi temsil edecek olan erkek şıklığını yansıtmaktadır.
Centilmen edasını üzerinde taşıyacak olan smokin ve takım elbiselerle kullanabilceğiniz papyon ve kravat yaka gömlekleri muhakkak dolabınızda yer etmesi gereken şıklık izcilerinden biri olaraka nasihat ediyoruz.
Günlük olarak kullanabileceğiniz hem şık hem de rahat kombinleyebileceğiniz, slim fit kesim gömlekler de olmazsa olmazlarınızdan biri olarak şıklık tablosuna geçmektedir.
Ayrıca son yarıyıllarda oversize kesime sahip ürünlerin yaşamımıza girmesi baharın getirdiği enerji ile de birleşerek sizi bu yazın en stil ve en rahat erkeği yapma mevzusunda iddialı sıradalar.
Tüm bu teklifleri yaşamınıza kattığınız takdir de moda yosununuzun ve yolunuzun daha doğr biçimde ilerleyeceğini düşünmekteyiz.
Siz moda aşığı beylerin kendileri ile anlaşacak doğru tercihler de ki gömlekler, bizim çizgimizle tanıştığında temin ediyoruz ki yaşamınıza basitlik katacaktır.
Ayrıntıların şıklık yolunda kolay parçaları dahi değiştirebilen özelliği tüm yorumcular tarafından kabullenilirken gömlekler ile beraber kullanacağınız yaka iğneleri, kol düğmeleri, kravat ve papyon gibi aksesuarlar da bu yolda size eşlik edecek uygun parçalardır.
Unutmayın popüler parçalar ile her zaman şık olacağınız anlamına gelmezken, kendinizi tanıdıktan sonra ilerleyeceğiniz çizgi, sizin seçtiğiniz, size uygun ve sizinle şık olacak parçalardır sizinle olması gereken ve bedeninize uygun ürünlerdir sizi şıklığa götüren.
Bizde WSS WESSI ailesi olarak yanınızdayız bu yolda yürürken…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X