27

Yoğun bir haftayıbaharın enerjisi ile geride vazgeçtik ve tertemiz bir haftaya merhaba diyoruz, hepinizin enerjiye ve isteğe gereksinim vaziyeti, tatmin edicilik ebadında kıyafetlerimizede yansıyor. Özellikle gündem moda ise ve erkek giyim koleksiyonu üzerine konuşacaksak öncelikle ana başlığımızı tanımlayalım.
Takım elbise, ceket, damatlık, kaban, mont, gömlek, ve pantolon gibi bir çok farklı alanı olan erkek giyim sektörü özellikle takım elbise mevzusunda hafif değişler ile elde edeceğimiz kombinlerin rahat şıklığı hepimizin yaşamını etkileyecek parçalar gündeme geliyor. Evvelleri giyim kuşam mevzusunda fazla üzerine düşmeyen beylerin günümüz şartlarında dolaplarının ve zevklerininde değiştiği yadsınamaz bir reel. Özellikle günlük giyim mevzusunda farklı tarzlarda yaşamlarına dahil eden beylere basic parçalar ile ve küçük değişler ile daha iyi bir görünüm elde edebilecekleri teklifleri bu haftaki blogumuzda paylaşıyoruz.
Öncelikle düz renkler ile oluşturacağınız ve pastel tonlarındaki tercihleriniz sizi sezona hazır ve şık sezdirirken, hafifleyen kesimler ve italyan kesim ekipler stilinizi ortaya koymada en ideal tercihler arasında yerlerini alıyor. Erkek ceketlerinde etek boyunun bir tık alta düşmesi daha öncekilerin değişlerini anımsatırken doğru kalıbı bulan beden en ideal neticeyi verecektir.
Aksesuar kullanımı çoğaldırın. Kolay ama doğru parçalarda edindiğiniz duruşa tesirli parçalarla da dayanak sağlayın, saat ve gözlük en iyi tercihler olurken yüzük bileklik kullanımı ilede görselinize değişiklik katabilir küçük ayrıntıların sizi şıklığa doğru götürdüğünü farkedebilirsiniz. Cebinize yerleştirdiğiniz bir cep mendili ve ekibinizin içine giyeceğiniz t-shirt ve pantolon askıları farklı bir duruş göstermenizi sağlayacaktır.
Tüm bu detaylar ışığında edineceğiniz görünüm sizi bir adım önde gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X