2016 Ağabeye Modelleri
Bahar aylarıyla beraber yanaşan düğün sezonu ve mezuniyet merasimleri için ağabeye trendleri kendini muhakkak etmeye başladı. Sateen.com Editörleri olarak sizin için 2016 ağabeye modellerini bir araya getirdik.

Sateen.com’un masalsı ağabeye tasarımlarıyla, özel gecelerde şıklığınızı doruğa taşıyabilirsiniz. Her yaşa, zevke ve davete uygun ağabeye modelleri Sateen.com’da sizleri bekliyor! 2016 senesinin ağabeye trendleri arasında balık ağabeye modelleri, crop top ağabeyeler, uçuş uçuş modeller yer alıyor. Ağabeye kıyafet modelleri arasında, payetler, gümüş ve dore ayrıntılar, dantel ve güpürler kendini gösteriyor. Bu sezonun en trend renklerinden olan, pembe, mavi, somon, kırmızı, yeşil, bordo ve düğün sezonunun bırakılmazı olan siyah, beyaz renkle planlanan ağabeyeler koleksiyona egemen.

2016 Ağabeye modelleri, Sateen.com’un azalarına özel sunduğu imtiyazlı maliyetlerle ve süratli kargo ihtimaliyle satışta! Kapıda ödeme, peşin maliyetine 6 taksit, iade ve metamorfoz ihtimali sunan Sateen.com’da neşeli bir alışverişe ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X