Bu günlerde baharın havasından kısmetini alan kıyafetler de renklenmeye daha ince kumaşlardan seçilmeye ve civarına uygun kombinlenmeye hazır hale gelmektedir. Sonuç da yaz gelmekte güneş ışığını ve sıcaklığını siz şık beylerin üzerine yansıtmaya başlamaktadır.
Bu gidişatta akla gelen ilk gardırop parçalarından biri de özellikle rahatlığı hoşlanan beyler için t-shirtler olmaktadır. Tüm kombin biçimlerinde size eşlik eden günümüz modernizmi ile süslenmiş t-shirtler gerek spor ve casual görünümünüze gerekse klasik ve şık halinize uymaktadırlar. Özellikle basic t-shirt kategorisi altında bulunan düz renklere hâkim fit kalıplı kesimler siz beylerin dolabında olmazsa olmazlarıdır.
Biz de WSS WESSİ ailesi olarak sunduğumuz yaz şıklığının rahat ve kullanışlı parçaları olan t-shirtlerimiz ile size eşlik etmek için hoş bir koleksiyonla yanınızda olmaya kullanım için farklı tarz teklifleri vermeye devam etmekteyiz. Başlangıç için günlük görünümlerin daha çok kullanıldığı ve genel moda esintilerinin klasik ve spor şıklığı güzel bir harmanla birbiriyle buluşturduğu zamanlarda olduğumuzdan artık her kombine uydurabileceğiniz bir parça olarak yaşamımıza girmiştir.
Günlük olarak genelde jeanler ile daha çok buluşan t-shirtler rahat kullanımları ile günün tüm yoğunluğuna karşın enerjinizi gözetmenizi sağlarken etkinlik vaziyetinize göre de size yatkınlık göstermektedir. Spor şıklığın genç jenerasyonlar üzerindeki cool görüntüsü bu parçaların basic kategorisini özellikle kullanıma dâhil etmekte ve kot ve tshirt şıklığını göstermelerini sağlamaktadır.
Bir öteki kısımdan kombinlenebilirlik kısmına bakacak olur isek daha orta yaş grubuna hitap eden, rahat sezmeyi hoşlanan beylere bu moda akımından yararlanarak daha casual bir görüntü sunan ve hala ekipleri ile kullanabileceklerini şık bir görüntü sağlayacakları parçalar olarak onlarında gardıroplarında yerlerini almaktadır.
İhtiyarlamayan ve modası geçmeyen parçalar olarak sizin de tarz ve duruşunuzu her daim gözetmenize destekçi olarak tesire sahip olan t-shirtler yazımıza başlarken de bahsettiğimiz gibi yaz ayları için renk ve modelleriyle her zaman en çok revaçta olan ürünler olarak giyim sektöründe raflarda yerlerini almaktadırlar.
Bu yaz sunduğumuz koleksiyon ile WSS WESSI ailesi olarak tüm rahatlığınıza, duruşunuza ve tarzınıza eşlik etmek için sizinleyiz…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X