Kapalı kadınlara müteveccih hazırlanan sezon tasarımları trend detaylara uygun ve kadınların şık bir görünüm tutabilecekleri modeller ile oluşturulmaktadır. Kapalı giyim özelliklerine uygun yapıda planlanan ürünler tunik, kıyafet, ağabeye, tulum, ekip, uzun etek gibi bir hayli tasarım ile sunulmaktadır. Hazırlanan ürünler nitelikli kumaş alternatifleri ve sezonun trend renkleri ile birleştirilmiştir. Bu sezonun sarih renk alternatifleri kullanılarak hazırlanan kıyafetlerinde ise beyaz renk ön tasarıya çıkmaktadır. Beyaz renk kullanılarak hazırlanan salkım saçak model giysiler dikkat sürüklemektedir. Bu modellerde hafif kumaşlar kullanılarak tasarımlar hazırlanmaktadır.

Sezon Renkleri Ve Günlük Kullanıma Uygun Kıyafet Modelleri Nelerdir?

Beyaz kıyafet modelinde üst beden iki kat fırfırlı bir tasarım ile planlanmaktadır. Etek kısmında ise dökümlü bir model uygulanmaktadır. Sezonun trend tasarımları arasında yer alan bu tesettür model, Zarif Tesettür markası aracılığı ile kadınlara sunulmaktadır. Sezonun öne çıkan kıyafet modellerinde inci ayrıntılı tasarımlar da yer almaktadır. İnci ayrıntılı tasarımlar, bel kısmında uygulanan inci taşlar ile oluşturulmaktadır. Üst beden kısmında oturan bir kesim uygulanırken, etek kısmında geniş ve dökümlü bir kesim kullanılmaktadır. Geniş bataryayalar sayesinde, hareket edildiğinde şık bir görünüm kazandıran modeller oluşturulmaktadır.

Kıyafet modellerinde kollarda kullanılan geniş fırfırlar ve volanlar öne çıkmaktadır. Rüya kıyafet modellerinde iki omuz kısmında da geniş ve dökümlü fırfırlar kullanılmaktadır. Sezonun hareketli modelleri arasında yer alan bu tasarım, trend ürünler arasında yer almaktadır. Sezonun trend ürünleri arasına girecek olan öteki kıyafet modelleri ise vintage özellikler ile hazırlanan tasarımlardır. Bu modellerde özellikle kırık beyaz ve bej renklerin kullanımı görülmektedir. Bahar aylarında kadınlar tarafından oldukça alaka görecek olan vintage giysiler, göğüs bölgesinde uygulanan hareketli ve geniş fırfırlar ile planlanmaktadır.

Bahar Temasına Uygun Tunik Modellerinin Desenleri Ve Renkleri Nelerdir?

Sezonun tunik modellerinde ise yeniden sarih renkler kullanılmaktadır. Sezonun trend renkleri arasında buz mavisi ve beyaz gibi renkler yer almaktadır. Desen detaylarında ise çizgili baskılar uygulanmaktadır. Bu özellikler gömlek tasarımı kullanılarak planlanan tunik modellerinde uygulanmaktadır. Özellikle sarih mavi gömlek kesimi ile oluşturulan tunikler ve çizgili desenler ile oluşturulan asimetrik kesimli, gömlek tunikler sezonun trend ürünleridir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür 2018 Modası Burada! başlıklı makalemizde tesettur 2018 ve tesettur modası hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X