Bahar aylarının en güçlü süreçlerini atlattığımız bu günler de özellikle havaların balanssızlığı hem ruh halimize hem de giyinişimize yansımaktadır. Yeniden de şık olmayı hoşlanan siz beylerin her daim bu gidişatlara müteveccih hazır olmasını istediğimiz için takım elbise giyim kuşamında minik ayrıntıların kullanımıyla size bazı tüyolar sunuyoruz.
Öncelikle havalardan bahsettiğimiz için bir soğuk bir sıcak karması ne yazık ki ki usumuzun karışmasına sebebiyet verirken aynı anda ne giyeceğimize karar evresinde de mesele olarak yansımaktadır. Şöyle ki sabah ve akşamları soğuyan bir mevsimsel süreçten geçmekteyiz bu da bize günün sıcaklığını enerjiye dönüştürebilirken sabah ve akşamları enerjimizin hava ayarları suratından etkilendiğini göstermektedir.
Tarz teklifleri olarak sunacağımız bu başlıkta bu cins mevsimlerde şıklığınıza şıklık katabilecek teklifler hem sizi havalardan gözetecek hem de şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacaktır. Bu ayların kaideyi ise ‘ Kat kat giyinme’ kaideyidir. Nasıl mı diye soracak olursanız şayet öncelikle takım elbise kullanımı yaşamınızda yer ettiğiyse ve çok fazla alternatif bulamıyorsanız size önerebileceğimiz yelek, süveter, trençkot, kot ceket ve yelek gibi parçalar bu ayların ve havaların kurtarıcısı olarak yaşamınıza ve stilinize ışık yakalayacaktır.
Gömlek ve ceket arasına veya dış giyim olarak kullanabileceğiniz bu parçalar ile sabah ve akşamları günün biriktirdiğiniz enerjisini gizlemenize destekçi olurken sizi havalardan gözeterek hem stil hem de sıhhatli yaşamanıza devam edebilmenizi sağlayacaklardır.
Gömlek ceket ve süveter sentezi sizi daha olgun ve asil gösterirken, günümüzde denim kumaşlarla birleştirilebilinen takım elbise veya ceketler daha stil olmayı hoşlanan beyler için kullanım alanı oluşturmaktadır. Onun haricinde kullanmış olduğunuz takım elbiselerinizin üzerine alacağınız bir trençkot tüm moda izlenimlerinin de belirttiği gibi sizi şık bir beye dönüştürürken, yelekli sentezlerin oluşturduğu takım elbiseler bütün bir İtalyan çizgisiyle gününüze ve duruşunuza yansıyacaktır.
Tüm bu ayrıntıların ışığında görsel olarak da size sunduğumuz kombinler sezdiğiniz gibi stilinize göre alternatifleriyle kullanabileceğiniz ve hava koşullarına göre üzerinde oynayabileceğiniz veya ilave edip çıkarabileceğiniz parçalar oldukları için hem kullanım açısından hem de moda algısı oluşturmasından yerlerinin ehemmiyeti yadsınamaz…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X