Skinny Pantolonlar ve Stiletto Kombini
Pabuçlar, bayanların isteği olduğu aksesuarlar arasında olduğu gibi aynı zamanda kombinlerin en büyük bitiricileridir. Günümüze kadar pek çok metamorfozdan geçerek gelen pabuçlar arasında stilettolar her zaman tahtına gözetiyor ve değişik tasarımlarla trend olmayı muvaffak oluyor. Bir bayanı kibar, elegan ve kadınsı gösterecek stilettodan başka kundura olduğunu düşünmüyoruz. Cadde tarzını kontrolü altına alan jean ve stiletto ikilisini sizler için kaleme aldık. Jean pantolonunuzun atletik görünümünü azıcık yumuşatmak ve kadınsı bir hava katmak isterseniz okumaya devam edin.

Jean pantolonlar kuşkusuz çok pratik ve rahat. Ancak doğru parçalar ile kombinlediğinizde şık hale gelecek ve sizi günlük stilin dışına çıkaracaktır. Boyfriend jean bayan pantolon ile şık bir stiletto giyerek şahane bir kombin yapabilirsiniz. “Kot ve stiletto mu?” dediğinizi dinler gibiyiz. Dünyada bir çok şöhretli tarz ikonunun bu ikiliyi cadde tarzında kombinlediğini görüyoruz. Son yarıyıllarda yükselen trendler arasında olan ve bir hayli şöhretli bloggerın paylaşımlarında gördüğümüz jean-stiletto kombinleri doğru biçimde uygulandığında bayansı ve trendy bir görüntü oluşturuyor. İnce bacaklara sahipseniz skinny jean pantolonları kullanabilirsiniz. Dar pantolonlar ile kendi rahat sezmeyenler ise boyfriendleri sınayabilirler.

Jean Pantolonlar ile Stiletto Nasıl Kombinlenir?

Her ne kadar güç gibi görünse de bu ikilinin kombinlenmesi çok kolaydır. Dilediğiniz renk ve formda bir jean pantolon seçerek renkli bir üstle bitirerek nasıl alaka çekici oluyorsanız iddialı bir stiletto ve sade bayan gömlek ile aynı tesiri yaratırsınız. Tek dikkat etkeniz gereken şey seçeceğiniz pabucun kibar bir model olması.

Kombin 1: Değişik bir görünüm tutmak istiyorsanız yiğit olmaktan çekinmeyin. Canlı renk ve desende stilettoları kombinlerinize dahil edin! Skinny pantolon ve üzerine beyaz bir gömlek giyip altına bu biçimde bir stiletto giyerek hem sade hem şık olabilirsiniz. Bu kombinde canlı renkte bir clutch dengeleyici olacaktır.

Kombin 2: Renkli bir şahsiyetiniz var ve dikkat sürüklemeyi hoşlanıyorsanız netlikle kırmızı stilettonuz olmalı. Skinny jean pantolonunuzun üzerine askılı, desenli yeşil bir bluz ve altına kırmızı bir stiletto ile kontrast oluşturabilirsiniz. Elinize siyah çanta almanız yeterli olacaktır. Takı kullanmayın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X