Aşk Serbestlük Freeheld filmiyle beyazperdeye geri dönen Julianne Moore kuşkusuz beyaz perdenin en etkileyici oyuncularından biri. Namlı oyuncunun kırmızı halı tercihlerini ve unutmadığımız kişiliklerini gelin beraber anımsayalım.
LOS ANGELES, CA – NOVEMBER 17: Actress Julianne Moore attends the premiere of Lionsgate’s “The Hunger Games: Mockingjay – Part 1” at Nokia Theatre L.A. Live on November 17, 2014 in Los Angeles, California. Photo by Frazer Harrison/Getty Images

Peter Sollett’in idarediği ve Julianne Moore, Ellen Page, Michael Shannon ile Steve Carell’in oynadığı Aşka Serbestlük Freeheld, 4 Aralık’ta vizyona girdi.Film, Laurel Hester ile Stacie Andree’nin reel aşk öyküsüyle denklik, hak ve uygar haklar gayretini anlatıyor. Bir bayan komiser olan Laurel, kendisine kanser teşhisi konduğunda tazminatını eşi Stacie’ye devretmek istiyor. Ne var ki bölge yetkilileri bu arza karşı çıkıyor. Yakaladığını koparan bir dedektifle bir aktivist, Laurel ile Stacie’nin yanında yer alarak hem emniyet üyelerini hem de yurttaşları harekete geçiriyor ve hadiseler başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X