Odanızın Havasını Değiştirecek Askı Fikirleri

Son zamanlarda sosyal medyada sıkça paylaşılan bu askılama usulü, başta biz bayanları aşırısıyla cezbediyordu. Şimdilerde erkekler de bu akıma ayak uyduruyor diyebiliriz.

Minimalizm akımının yükselişe geçmesiyle her alanda olduğu gibi tasarım dünyası da etkilenmiş vaziyette. Tasarımlarda sadelik netlikle ön tasarıda yakalanıyor. Bu modadan mimariye, her alanda tesirini gösteriyor.

Giydiğimiz giysilerde ve kombinlerde minimal parçalar trend olmuşken, mimari ve dekorasyon alanında da modaya takviye gecikmedi. Mesela; evvelleri koca koca dolapları seçim ederdik, giysilerimizi sığdıramazdık dahi bazen… Şimdilerde iri dolaplar yerini tekstil dilinde “eşeklere” vazgeçiyor. Sosyal medyada bir hayli dekorasyon hesabında da gördüğünüzü hipotez ettiğimiz bu eşeklere yorum katmak da sizlere kalıyor.

Şayet sizin de stiliniz minimalizmle besleniyorsa, sizler için incelediğimiz resimlere bir göz atmanızı öneriyoruz. Umuyoruz ki arasından birkaçı sizlere esin verebilir. Biz her resmi incelerken birkaç minik değişi odamızda uyguladık dahi!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X