Abiye Giyerken Zarafetinizle Büyüleyin!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Elbiselerin hanımların dünyasında ehemmiyetli bir yeri vardır, ancak bazı ehemmiyetli günler için elbiseler özel planlanmaktadır. En hoş hatıralarınıza tanıklık edecek ağabeye elbiseler klasik elbiselerden değişik olarak daha özel, daha şık ve daha ziynetlidir.

Tesettür Ağabeye Çeşitleri

Kapalı hanımların giyim stiline uygun olarak planlanan tesettür ağabeye modelleri birbirinden güzel görünümleri ile dikkat sürüklüyor. Her biri ayrı hoşluğa sahip olan, her etrafa uygun planlanan ağabeye modellerini mağazalarda ve ya online giyim fihristlerinde sıklıkla görebilirsiniz.

Ağabeye stili elbiselerin misalin koldan motifli modellerini seviyorsanız. Bununla alakalı İspanyol kol, dantela kol, zırh modelli süsleme, taşlı ve incili süsleme, tül ve ya gipür ayrıntılı süsleme kendinden ve ya kol kısmının üzerine operasyona yapılan modelleri, sade ve ya lazer kesimler derken pek çok modeli piyasada bulmanız olasıdır.

Tesettür ağabeye modellerinin tümünü bu linkten araştırabilirsiniz. Alışverişe Başla

Bu stil giysilerde hanımları cezbeden bir başka model ise tuvaletlerin etek kısımlarındaki detaylar ve tarlatanlı modelleridir. Düz kesim gelen ve ya tarlatan takviyesiyle kabartılan bu şahane elbiselerin her modeline bayılacaksınız. Üst kısmı ayrı süslemelerle ayrıntılandırılan, ikili, içli dışlı ve ya etek bluz olarak değişik planlanan ağabeye modellerinin yanında, eşarp, çanta ve kundura ile kombine edilmiş ağabeye elbiseleri de seçim edebilirsiniz.

Ağabeye Giysi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tüm giysilerde olduğu gibi ağabeye giysi alırken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Gözlerinize, deri renginize, kilo, boy ve kalıp gibi kriterlere itina göstererek bir giysi tanımlarsanız; hem daha şık hem daha nazik görünürsünüz ve kıyafetiniz size yakışır.

Ağabeye elbiseniz yoğun süslemeli ise daha sade eşarp ve ya şal kullanmalısınız, ya da sade tasarımlı tuvaletinizi ön tasarıya çıkarabilmek için işlemeli bir çanta, ziynetli bir kemer ve ya taşlı bir kundura ile güzel bir giysi tamlığı tutabilirsiniz.

Tüm alışverişlerde olduğu gibi tesettür giyiminde de lider markların en moda mahsullerini görmek için internette bulunan siteleri değerlendirerek, suratlarca ağabeye modelini ve hazır kombinleri konutunuzda, iş yerinizde kısacası bulunduğunuz her yerde rahatlıkla araştırabilir, sipariş edebilir hoşnut kalmadığınız mahsulleri iade ve metamorfoz şartları çerçevesinde yollayarak, paranızı geri alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.