Hanımların giysilere olan merakı tartışılmaz. Bir mağazanın önünden geçerken ve ya internette sörf yaparken şayet müddet müsait ise birbirinden hoş giysilere bakmadan geçmeyen hanımlar mağazanın bir köşesinde, sergenlerde ve ya web sitelerde bulunan tesettür ağabeye modellerini tahlilden edemez. Gerek renkleri, gerek göz akdikeni süslemeleri ve şık modelleri ile dikkat sürükleyen tesettür ağabeye modellerini sim ve ışıltılı tüllerle süsleyen tasarımcılar bu süslemeleri birbirinden hoş işlemelerle bitirerek ortaya muazzam modeller çıkarmayı muvaffak olmuşlar. Boydan boya saten, saten üzerine gipür, tül, dantel kumaşlar, kadife ve polyester kullanılarak üretilen modeller derken bu spektrumun arasında kaybolacaksınız.

Tuvaletlerin Renkli Dünyası

Tesettür ağabeye modellerinde alakayı toplayan yalnızca modeller ve süslemeler değildir. Kırmızının pek çok tonu, bordo, siyah parlement, fuşya, pudra renkler, sade renkler üzerine renkli süslemeler, turuncu ve yeşilin tonları, krem ve beyaz ağabeyeler, lila, sarı ve füme, gold, gümüş ve grinin tüm tonlar itinayla süslenerek göz akdikeni bir hale dönüşmüş vaziyette. Koyulu sarihli ekiplerin bir araya getirilerek üretildiği ağabeye modelleri ise ikili ekip, etek ve bluz biçiminde ağabeye alacak hanımların alkışına sunulmaktadır.

Online Ağabeye Modelleri

2018 yazında düğünlerde en şık gelin, kız kardeş, anne, elti, görümce olmak isteyenler; mezuniyet merasiminde tam mektebin seveceği giysi sizin olsun istiyorsanız, katılacağınız bir kutlama ve ya partide en hoş siz olmak istiyorsanız internetteki modelleri tahlilden karar vermeyin.

Ağabeye seçmenin güç olduğu söylenir. Ancak kendinizi iyi tanıyorsanız ışıltınızı yansıtacak giysiyi bulmakta zorlanmazsınız. Tam renkler hoştur ancak size en çok yakışacak ağabeye kıyafeti deri renginiz tanımlar. Kıyafetin boyu boyunuzla, vücudu kilonuzla doğru orantılıdır.

Bu nedenle deri renginize uymayan, sizi fazla sıkarak olduğunuzdan kilolu gösteren, boyu kısa ve fazla uzun elbiseleri almaktan kaçının. Ağabeye kıyafette sade takılmayı hoşlanan hanımlar için, sadelik önde olmak kaydıyla küçük süslemelerle planlanan tuvaletlerin eşarp ve şal ayrıntılarında kol, yaka, omuz ve bel ayrıntılarında küçük süslemeler kullanılarak giysiye hareket kazandırılmıştır. Hoşlandığınız ağabeye kıyafeti doğru seçmek için beden tablosundan faydalanırsanız; kargo yoluyla size erişen giysilerin üzerinize bütün olduğunu görürsünüz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X