Trend: Kavmi Desenler
90’ların modası kavmi desenler, bu sene de çok moda. Kavmi desenler de mahallî figürlemelerin kullanıldığı trend kombinler arasında yer almaktadır. Kavmi desenlerden kast ettiğimiz kavmi çizgiler, kilim desenleri gibi figürler gelmektedir. Kavmi desenler uzak doğu kültürünün ürünleri arasında yer almaktadır.
Bu desenleri nasıl kullanacağınıza dair tekliflerimizi Blog.Sateen olarak sizlerle paylaşmak istedik. Kavmi desenler evvelleri daha da karışık bir biçimde değişik desenleri olan parçalarla da kullanılmaktaydı. Kavmi desenleri daha sade, basic kombinlerle uyarlamak olası. Yeniden de kavmi desenleri daha da minimal bir çizgi yaratmak isteyenler karmaşık desenli parçalarla kullanabilirler.
Kavmi Desenler ile Kombin Oluşturmak:
*Günlük yaşantımızda kavmi desenlere yer vermek istiyorsanız bunları doğru bir biçimde kombinlemeniz gerekmektedir. Sezonun modası bol paça pantolonların kavmi desenli olanlarını daha sade, basic t-shirtler ile kombinleyerek oldukça şık görünmek olası.
*Kavmi desenleri pantolonlarda, eteklerde, bluzlarda, aksesuarlarınız ve hatta pabuçlarınız da görmeniz olası.
*Kavmi desenleri bu sezonun modası culotte bayan pantolonlar ile de tutmak olası . Bu stil pantolonların üzerine crop-top model parçalarla kombinleyerek çağdaş ve şık görünebilirsiniz.
*Kavmi desenli bayan pabuç seçim ederseniz elbiseniz de daha sade kombin oluşturarak bitirebilirsiniz. Kavmi desenli pabucunuza uygun daha sade mini etek ile kullanabilirsiniz.
*Ayakkabılar haricinde elbiseleriniz de kullanacağınız kavmi desenli parçalarla aksesuarlarınızı daha sade kullanarak bitirebilirsiniz.
*Bayan Aksesuar seçimleriniz de kavmi desenlere yer veriyorsanız elbiseleriniz de daha düz uyarlamanız yerinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X