54 beden tesettür modelleri, kısıtlı bir kitleye hitap ettiği için bir çok işletme bu beden’in tasarım opsiyonlarını hudutlu vazgeçer ve hudutlu rakamda model piyasaya sürerler, bir çok işletme ise bu top’a hiç girmez.

Kibar tesettür alıcılarından gelen arzlar yönünde, Özel tasarım ağabeye ve kıyafetler üreterek bunları büyük beden’e uyarlanması mevzusunda liderlik etmiştir.

Kibar tesettür bünyesinde bulunan büyük beden ürünler, alıcılardan gelen arzlar yönünde tasarımcılara arz olarak bildirilip üretilen özel tasarım ağabeye ve kıyafet modelleri’dir.

Bir çok tesettür giyim online satış sitesi‘nin aksine 54 beden’e kadar tesettür giyim modeli planlayıp satışa sunan kibar tesettür ilerleyen yarıyıllarda büyük beden skalasını yükselterek, Tüm kitleye hitap etmek istemektedir.

Yakın zamanda 56 beden ve 58 beden tesettür giyim modelleri yapımına girmeyi tasarlayan kibar tesettür öneri toplamaktadır.

Gelen öneriler emin rakama eriştiği zaman bu projeyi yaşama geçirecek ve sonrasında ise şahsa özel tesettür giyim projesini hizmete sunacak olan işletme şahsa özel tesettür ağabeye ve kıyafet dikimine başlamayı tasarlamaktadır.

Günümüzün en büyük beceriksizi olan tesettür ağabeye modelleri hudutlu model ile üretilmektedir, zamanla daha çok modelle karşılaşmanız şüphesizki bir asıl.

şuan için online alışveriş sitemiz’de

54 beden’ kadar tesettür giyim modellerimiz mevcuttur.
Büyük beden Kategorimizde
Büyük beden ağabeye
büyük beden kıyafet
büyük beden ceket
büyük beden ekipler
Bulunmaktadır.

Fiyatsız Kargo Gönderdiğimiz Ülkelerden Başlıcaları

TÜRKİYE
ALMANYA
FRANSA
BELÇİKA
HOLLANDA
AVUSTURYA
AVUSTRALYA
MISIR
ÜRDÜN

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X