2018’de Karşımıza Çıkacak Tesettür Modeli

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Her bayan hoş ve şık görünmek ister. Kapalı kadınlar için ürün yelpazesi her geçen gün çoğalmaktadır. Ağabeyeler, tunik modelleri, kıyafet modellerine kadar bir hayli modellerinde hem olağan hem spor stilde tesettür kombineler ile bu moda akımı her sezon kesintisiz yenilenmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında her çeşit gömlek, tuniklerinizi topuklu kundura ve pantolonlar ile kombin yaparak kapalı giyimde bir stil yaratmış olursunuz. Başka Bir Deyişle 2018 senesindeki tesettür tunik modelleri kapalı kadınlar için çok ehemmiyetli bir giyim stili olacak.

Her yerde rahatlıkla giyilen tunik modellerinde bu sezon daha çok pastel tonlar ve gömlek stili uzun tunikler ön tasarıya çıkacak. Her zaman için kapalı kadınların seçim ettiği kıyafet modellerinde bu sezon hem şık hem de spor stili kıyafet modelleri oldukça dikkat sürüklemektedir. Geniş model alternatifi ve renk alternatifi olan kapalı kadınlar için spor kıyafet modelleri kendini her zaman iyi ve rahat sezmek isteyenlerin bırakılmazları arasındadır.

Tesettür Giyimde Moda Renkler Ve Yeni Trend Modeller Nelerdir

Bu sezon moda tasarımcıları kapalı giyim tasarımlarında canlı renkleri desenlerle buluşturarak yazın en hoş kapalı elbiselerini ortaya çıkardılar. Bu sezon kapalı kadınların giyim renkleri daha sofistike renkler kapsayan elbiseler 2018 yazı için planlanmıştır. Bu sezon kapalı kadınların sezonu olacak. Bu sezonun kapalı kadınlar için planlanan giyimde desenler ve renkler ön tasarıda başka bir deyişle kocamanlı küçüklü çiçek desenlerini giysilerin tam parçalarında görmek olası olacak gibi.

Cıvıl cıvıl renkler ile çiçek desenlerinin buluşumu kapalı kadınlar için şahane olacaktır. Yaz deyince akla canlı renkler kazanç. Bu sezonun en çok öne çıkan rengi kapalı giyimde turuncu rengidir. Turuncunun her tonu ile planlanmış kapalı elbiseleri bulmak olası. Bir değişik seçim edilen renk ise renk ise mavi. Başka Bir Deyişle mavinin her tonu kullanılmıştır. Mor rengi ise yeniden her zamanki gibi en çok seçim edilen bir renktir.

Liladan başlayıp morun koyu tonlarına kadar kapalı giyimde kullanılmış. Kapalı ağabeye elbiselerde bu sezon sıkça mor renk ile karşılaşılacak. Bu sezonun en ideal kombine renkleri ise sarı ve lila renklerinin sentezinden oluşan tasarımlar çok dikkat sürüklemektedir. Başka Bir Deyişle bu sezon kapalı giyim modası oldukça gizeme dışı tasarımlarla göz doldurmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.