Tunik modelleri bayanların son zamanlarda en çok seçim ettiği giysi çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu surattan sitemizde satışa sunulan tesettür tunik modellerinde çok değişik tasarım ve desen çeşitliliğine müracaat etilmiştir. Bu sayede bayanlar sitemizden satın alacakları, değişik ayrıntılara sahip tunik modellerini çok değişik konseptlerde kullanarak göze hitap eden kombinler ortaya çıkarabilirler. 2018 tesettür tunik modasında ön tasarıya çıkan bazı ayrıntılar şu biçimdedir:

2018 Tunik Modellerinde Değişik Tasarımlar

Bu sezonun tunik çeşitlerinde uygulanan değişik kesim biçimleri her bir modelin çok farklı bir hava kazanmasını sağlamıştır. Sitemizde en çok göze çarpan kesim ayrıntıyı kol bölgesinde kullanılan genişliklerdir. Salaş bir görüntü yaratan bu ayrıntı, sade bir renk tonuna sahip olan tunik modelinin azametli bir havaya bürünmesini sağlamıştır. Ayrıca etek kısmında kullanılan çapraz kesim ayrıntıyı da günlük olarak kullanıma uygun olan bir tuniğin daha şık görünmesinde ehemmiyetli bir rol oynamıştır. Bazı tunik modellerinin bel kısmında kullanılan darlık ve etek kısmındaki bolluk bu modele sanki bir kıyafet görüntüsü vermiştir. Bu gibi değişik kesimler ile tunikleri çok değişik yerlerde ve zamanlarda kullanmak olasıdır. Siz de stiliniz için en uygun olacak değişik tasarımlara sahip tunik modelini sitemizden seçim edebilir ve kombinlerinizi renklendirebilirsiniz.

Modeller Üzerinde Kullanılan Değişik Ayrıntılar

Kesim mevzusunda sağlanan değişik tasarımın yanı gizeme, elbiseye daha da şıklık katmak için tunik modelleri üzerinde birtakım göz akdikeni ayrıntılar kullanılmaktadır. Bu ayrıntılardan en çok göze çarpanı ise inci ayrıntıyıdır. 2018 moda trendlerinde popüler bir hale gelen inci, tunik modellerinde kullanıldığında oldukça çağdaş bir hava oluşturur. Bir başka ayrıntı ise tunik modellerinin ön kısmında sanki bir şerit gibi baştan alta doğru uzanan desenlerdir. Tek renk kullanılarak dizayn edilmiş bir tunik modeli üzerinde kullanılan bu ayrıntı da şıklığın yaratılmasını tek başına sağlamıştır.

Birbiri ile ters renklerin kullanılması da bu sezonun en ehemmiyetli ayrıntıları arasında sayılabilir. İki değişik renk tonu olmasına karşın, beraber kullanıldıklarında mükemmel bir görüntü ortaya çıkaran bir uyum tutulmuş olur. Değişik ayrıntılara sahip tunik modelleri ile daha göz akdikeni kombinler oluşturmak artık sizin elinizde!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X