14 Şubat sevgililer gününe kısa bir zaman kala Blog Sateen olarak sizlere birkaç kombin teklifinde bulunmak istedik. Bu özel günde siz hangi stilde giyinmek isterdiniz? Banal, günlük ya da spor? Bu 3 kategoride sizler için hazırladığımız kombinlerden esin almaya ne dersiniz? Kombininizi hazırlarken kendinizi renk mevzusunda kısıtlamanızı önermeyiz. Tamam, kış ayları, soğuk vs… Ama bu sıkıntıyı giyeceğiniz zinde renklerle yok edip, günü daha mutlu kılmaya ne dersiniz?

14 Şubat bazıları için para tuzağı olarak adlandırılsa da, Dünya nüfüsunun çoğunluğu bu özel günde armağanlar alıp hoşlandıklarını mutlu ediyor. Bu özel gün için armağanınızı aldınız peki ne giyineceksiniz hiç düşündünüz mü? Genelde böyle özel günlerde daha bir panik oluruz ve ne giyeceğimizden tutun, nasıl makyaj yapmamız gerektiğinden, nasıl saç yapacağımıza kafamız allak bullak olur. Onlarca kere fikir ve kombin değiştiririz. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve esin alabileceğiniz kombinlerle yanınızda yer alıyoruz ?? Başlayalım o halde!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X